Image Map

Genişletilmiş Başkanlar Kurulu

ÖNDER ATAYBANK-SEN Genel Başkanı DİSK İst. Merkez Temsilcisi

ADI SOYADI SENDİKA
KANİ BEKO DİSK Genel Başkanı – Genel-İş Sendikası
Dr. ARZU ÇERKEZOĞLU DİSK Genel Sekreteri – Dev. Sağlık-İş Sendikası Genel Başkanı
CAFER KONCA DİSK Genel Başkan Yardımcısı – Genel-İş Sendikası Genel Sekreteri
CEMAL POYRAZ DİSK Genel Başkan Yardımcısı – Tekstil Sendikası
ALAADDİN SARI DİSK Mali Daire Başkanı – Lastik-İş Sendikası Genel Sekreteri
KANBER SAYGILI DİSK Eğitim, Araştırma ve İşçi Sağlığı ve Güvenliği Daire Başkanı – Limter-İş Sendikası Genel Başkanı
MUSTAFA SAFVET YAHYAOĞLU DİSK TİS Daire Başkanı – Dev. Turizm-İş Sendikası Genel Başkanı
VEDAT KÜÇÜK DİSK Denetim Kurulu Başkanı
MUSTAFA SİPAHİ DİSK Denetim Kurulu Üyesi
VAKKAS KILINÇ DİSK Denetim Kurulu Üyesi – Lastik-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı
YUSUF BAYRAKTAR DİSK Disiplin Kurulu Başkanı – Lastik-İş Sendikası Kocaeli Şube Yönetim Kurulu Üyesi
YENİGÜL ÖZEN DOLGUN DİSK Disiplin Kurulu Üyesi
SAVAŞ TESTİCİ DİSK Disiplin Kurulu Üyesi 
LEVENT TUNÇ DİSK Disiplin Kurulu Üyesi
ŞÜKRET SEVGENER DİSK Disiplin Kurulu Üyesi
DUYGU ÇALIŞKAN BANK-SEN Genel Başkanı
HATEM EREN KÜRKÇÜ BANK-SEN Genel Sekreteri
TURGAY SABAN BANK-SEN Yönetim Kurulu Üyesi
BURHAN ADSAN BANK-SEN Yönetim Kurulu Üyesi
HÜLYA ALP BANK-SEN Yönetim Kurulu Üyesi
ÇİĞDEM YILMA BANK-SEN Yönetim Kurulu Üyesi
BAHADIR YAVUZ BANK-SEN Yönetim Kurulu Üyesi
FARUK EREN BASIN-İŞ SENDİKASI Genel Başkanı
ÖZGE YURTTAŞ BASIN-İŞ SENDİKASI Genel Sekreteri
MURAT KASPAR BASIN-İŞ SENDİKASI Mali İşler Daire Başkanı
TAYFUN KOÇ BASIN-İŞ SENDİKASI Örgütlenme Daire Başkanı
AYŞE DÜZKAN BASIN-İŞ SENDİKASI Kadin ve UİD Daire Başkanı
TAYLAN GÜNDÜZ BASIN-İŞ SENDİKASI İSİG Daire Başkanı
MAHİR ÇETİN BASIN-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi
ADNAN SERDAROĞLU BİRLEŞİK METAL-İŞ SENDİKASI Genel Başkanı
SELÇUK GÖKTAŞ BİRLEŞİK METAL-İŞ SENDİKASI Genel Sekreteri
ERDOĞAN ÖZER BİRLEŞİK METAL-İŞ SENDİKASI Genel Mali Sekreter
ÖZKAN ATAR BİRLEŞİK METAL-İŞ SENDİKASI Genel Örgütlenme Sekreteri
SEYFETTİN GÜLENGÜL BİRLEŞİK METAL-İŞ SENDİKASI Genel Eğitim Sekreteri
AYVAZ ŞEKER BTO-SEN Genel Başkanı
ABDULLAH TOR BTO-SEN Genel Sekreteri
SELAMİ SARIKAYA BTO-SEN Genel Mali Sekreteri
ÖMER AY BTO-SEN Genel Teşkilatlanma Sekreteri
MEHMET LADEN GÜRSU BTO-SEN Genel Eğitim Sekreteri
BİROL SARIKAŞ CAM KERAMİK-İŞ SENDİKASI Genel Başkanı
ERGİN AY CAM KERAMİK-İŞ SENDİKASI Genel Sekreteri
FİLİZ ALAOĞLU CAM KERAMİK-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi
HASAN ÇAVDAR CAM KERAMİK-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi
SEZGİN ERASLAN CAM KERAMİK-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi
FATMA TULUM ERYOLDAŞ DEV İLETİŞİM-İŞ SENDİKASI Genel Başkanı
SEDAT DURAL DEV İLETİŞİM-İŞ SENDİKASI Genel Sekreteri
BERRİN SELBUZ DEV İLETİŞİM-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi
TAYFUN GÖRGÜN DEV MADEN-SEN Genel Başkanı
YUNİS AKBAĞ DEV MADEN-SEN Genel Sekreteri
AHMET REMZİ ATASOY DEV MADEN-SEN Genel Yönetim Kurulu Üyesi
TURGUT YILMAZ DEV MADEN-SEN Genel Yönetim Kurulu Üyesi
İSMAİL MENGENLİ DEV MADEN-SEN Genel Yönetim Kurulu Üyesi
GÜRSEL KAYA DEV SAĞLIK-İŞ SENDİKASI Genel Sekreteri
FUNDA KELEŞ DEV SAĞLIK-İŞ SENDİKASI Mali Daire Başkanı
MUSTAFA HOTLAR DEV SAĞLIK-İŞ SENDİKASI Örgütlenme Daire Başkanı
TUFAN SERTLEK DEV SAĞLIK-İŞ SENDİKASI Eğitim Daire Başkanı
ZEYNEP ÇELİK KOÇ DEV SAĞLIK-İŞ SENDİKASI Dış İlişkiler ve Kadın İşçiler Daire Başkanı
ATİLLA SARAÇOĞLU DEV SAĞLIK-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi
DİDEM ERKIVANÇ TÜRKAY DEV TURİZM İŞ SENDİKASI EŞ Genel Başkanı
MUZAFFER KOÇ DEV TURİZM İŞ SENDİKASI Genel Sekreteri
CEMAL DEMİRTAŞ DEV TURİZM İŞ SENDİKASI Genel Başkan Yardımcısı
ALİ KARABUDAK DEV TURİZM İŞ SENDİKASI Örgütlenme Daire Başkanı
CAFER YELSALİ DEV TURİZM İŞ SENDİKASI Mali Daire Başkanı
SEYFİ ALİ ERŞAHİN DEV TURİZM İŞ SENDİKASI TİS Daire Başkanı
BARIŞ BERGİL DEV TURİZM İŞ SENDİKASI Eğitim Daire Başkanı
FİLİZ TAMER DEV TURİZM İŞ SENDİKASI Kadın Çalışmaları Daire Başkanı
EYÜP KANTAR DEVRİMCİ YAPI-İŞ SENDİKASI Genel Başkanı
CENGİZ TOPEL DİKBAŞ DEVRİMCİ YAPI-İŞ SENDİKASI Genel Sekreteri
ÖZGÜR KARABULUT DEVRİMCİ YAPI-İŞ SENDİKASI Genel Mali Sekreteri
UFUK ÇERİ DEVRİMCİ YAPI-İŞ SENDİKASI Genel Örgütlenme Sekreteri
MEHMET DOĞAN DEVRİMCİ YAPI-İŞ SENDİKASI Genel Eğitim Sekreteri
VELİ BEYSÜLEN EMEKLİ-SEN Genel Başkanı
NEVİN KIZILÖZ EMEKLİ-SEN Genel Sekreteri
RAHİME İLDEMİR BAYRAK EMEKLİ-SEN Yönetim Kurulu Üyesi
GÜLTEN ERCİYAS EMEKLİ-SEN Yönetim Kurulu Üyesi
HALDUN SULANÇ EMEKLİ-SEN Yönetim Kurulu Üyesi
ALİ TURGUT EMEKLİ-SEN Yönetim Kurulu Üyesi
VELİ ERSOY EMEKLİ-SEN Yönetim Kurulu Üyesi
ALİ YUSUF ÇALIŞKAN EMEKLİ-SEN Yönetim Kurulu Üyesi
HÜSNÜ AKKUŞ EMEKLİ-SEN Yönetim Kurulu Üyesi
MEHMET ŞİRİN GÜRBÜZ ENERJİ-SEN Genel Başkanı
MUSTAFA BOZALİ ENERJİ-SEN Genel Sekreteri
MEHMET SALİH ALİM ENERJİ-SEN Genel Mali Sekreter
ALİ CAN ALBAYRAK ENERJİ-SEN Genel Örgütlenme Sekreteri
ERDAL AKBULUT ENERJİ-SEN Genel Eğitim ve TİS Sekreteri
AHMET ETEN ENERJİ SEN Genel İSİG Sekreteri
MÜSLÜM BARAN ENERJİ SEN Genel Hukuk Sekreteri
REMZİ ÇALIŞKAN GENEL-İŞ SENDİKASI Genel Başkanı
ÇETİN ÇALIŞKAN GENEL-İŞ SENDİKASI Mali Daire Başkanı
MAHMUT ŞENGÜL GENEL-İŞ SENDİKASI Eğitim Daire Başkanı
TANER ŞANLI GENEL-İŞ SENDİKASI Örgütlenme Daire Başkanı
M. SALİH DOĞRUL GENEL-İŞ SENDİKASI TİS Daire Başkanı
MEHMET GÜLERYÜZ GENEL-İŞ SENDİKASI Araştırma Daire Başkanı
SEYİT ASLAN GIDA-İŞ SENDİKASI Genel Sekreteri
SELAHATTİN SERTKAYA GIDA-İŞ SENDİKASI Genel Başkan Yardımcısı
KASIM TOSUN GIDA-İŞ SENDİKASI Mali Daire Başkanı
SİNAN CEVİZ GIDA-İŞ SENDİKASI Basın Yayın ve Halkla İlişkiler
SERDAR ASLAN GÜVENLİK-SEN Genel Başkanı
SALİH ŞENOL GÜVENLİK-SEN Genel Sekreteri
DOĞAN ÖZDEMİR GÜVENLİK-SEN Genel Mali Sekreteri
ÜMİT ACAR GÜVENLİK-SEN Genel Örgütlenme Sekreteri
AYŞE AĞAR AKGÜN GÜVENLİK-SEN Genel Eğitim Sekreteri
ABDULLAH KARACAN LASTİK-İŞ SENDİKASI Genel Başkanı
NEJDET ULUSOY LASTİK-İŞ SENDİKASI Genel Başkan Yard.
İHSAN MALKOÇ LASTİK-İŞ SENDİKASI TİS ve Örgütlenme Dai. Bşk.
HAKKI DEMİRAL LİMTER-İŞ SENDİKASI Genel Sekreteri
MEHMET EROĞLU LİMTER-İŞ SENDİKASI Genel Başkan Vekili
SELÇUK ÇELİK LİMTER-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi
MURAT ATEŞOĞLU LİMTER-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi
ALİ RIZA KÜÇÜKOSMANOĞLU NAKLİYAT-İŞ SENDİKASI Genel Başkanı
HACI ALTAŞ NAKLİYAT-İŞ SENDİKASI Genel Sekreter
RAMAZAN BALLI NAKLİYAT-İŞ SENDİKASI Mali Daire Başkanı
ERDAL KOPAL NAKLİYAT-İŞ SENDİKASI Örgütlenme Daire Başkanı  
ABDULLAH MELEK NAKLİYAT-İŞ SENDİKASI Eğitim Daire Başkanı
NURİ MELEK NAKLİYAT-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi
HAKAN ARSLAN NAKLİYAT-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi
HACI BAYRAM KURBAN NAKLİYAT-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi
RAMAZAN YAMAN NAKLİYAT-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi  
ZAFER AYDEN SİNE-SEN Genel Başkanı
HALE İŞSEVER SİNE-SEN Genel Sekreteri
İLKSEN BİRGÜN BAŞARIR SİNE-SEN Yönetim Kurulu Üyesi
SİNAN GÜNGÖR SİNE-SEN Yönetim Kurulu Üyesi
MELİH BİÇER SİNE-SEN Yönetim Kurulu Üyesi
GÜNAY GÜNAYDIN SİNE-SEN Yönetim Kurulu Üyesi
GALİP GÖRÜR SİNE-SEN Yönetim Kurulu Üyesi
METİN EBETÜRK SOSYAL-İŞ SENDİKASI Genel Başkanı
CELAL UYAR SOSYAL-İŞ SENDİKASI Genel Sekreteri
TURGUT ÇİVİ SOSYAL-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi
ENGİN SEZGİN SOSYAL-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi
HÜSEYİN KAŞİF SOSYAL-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi
KAZIM DOĞAN TEKSTİL İŞÇİLERİ Sendikası Genel Başkanı
MUSTAFA ALİ UTKU TEKSTİL İŞÇİLERİ Genel Sekreteri
MEHMET NURİ TOPRAK TEKSTİL İŞÇİLERİ Genel Başkan Yardımcısı
SAVAŞ TESTİCİ TEKSTİL İŞÇİLERİ Genel Yönetim Kurulu Üyesi
CELAL ASLAN TEKSTİL İŞÇİLERİ Genel Yönetim Kurulu Üyesi
İLHAN ÖZEL TÜMKA-İŞ SENDİKASI Genel Başkanı
MURAT ÖKMEN TÜMKA-İŞ SENDİKASI Genel Sekreteri
ZAFER ZEYREK TÜMKA-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi
CEMAL AYBAR DİSK AKDENİZ BÖLGE TEMSİLCİSİ Genel-İş Sendikası Antalya Şube Başkanı
DİSK ÇUKUROVA BÖLGE TEMSİLCİSİ 
MEMİŞ SARI DİSK EGE BÖLGE TEMSİLCİSİGenel-İş Sendikası İzmir 3 Nolu Şube Başkanı
ALİ GÜDÜCÜ DİSK GAZİANTEP BÖLGE TEMSİLCİSİ Genel-İş Sendikası Gaziantep 3 Nolu Şube Başkanı
AYHAN EKİNCİ DİSK MARMARA BÖLGE TEMSİLCİSİ Birleşik Metal-İş Sendikası Bursa Şube Başkanı
BAYRAM KAVAK DİSK ESKİŞEHİR BÖLGE TEMSİLCİSİ Birleşik Metal-İş Sendikası Eskişehir Şube Başkanı
FAHRETTİN ÇANKAYA DİSK KARADENİZ BÖLGE TEMSİLCİSİ Genel-İş Sendikası Samsun Şube Başkanı
VEDAT KÜÇÜK DİSK KOCAELİ BÖLGE TEMSİLCİSİ
ARİF KUDAY DİSK TRAKYA BÖLGE TEMSİLCİSİ
SERDAR EKİNGEN DİSK DİYARBAKIR BÖLGE TEMSİLCİSİ
CUMALİ SAĞLAM DİSK KAYSERİ BÖLGE TEMSİLCİSİ
ALİ ÖZÇELİK DİSK KONYA İL TEMSİLCİSİ Nakliyat-İş Sendikası Konya Bölge Temsilcisi
ITUC ETUC