Image Map

Genişletilmiş Başkanlar Kurulu

ADI SOYADI SENDİKA
ARZU ÇERKEZOĞLU DİSK Genel Başkanı – Dev Sağlık-İş Sendikası Genel Başkanı
TAYFUN GÖRGÜN DİSK Genel Sekreteri – Dev Maden-Sen Genel Başkanı
REMZİ ÇALIŞKAN DİSK Genel Başkan Yardımcısı – Genel-İş Sendikası Genel Başkanı
ÖZKAN ATAR DİSK Genel Başkan Yardımcısı – Birleşik Metal-İş Sendikası Genel Başkanı
ALAADDİN SARI DİSK Genel Başkan Yardımcısı – Lastik-İş Sendikası Genel Başkanı
KAZIM DOĞAN DİSK Yönetim Kurulu Üyesi – Tekstil Genel Başkanı
ŞÜKRET SEVGENER DİSK Yönetim Kurulu Üyesi
ENGİN TOPAL DİSK Denetim Kurulu Başkanı
UZAY KOCABAŞ DİSK Denetim Kurulu Yazmanı
ALPEREN ŞAKACI DİSK Denetim Kurulu Üyesi
BEYHAN VATANSEVER DİSK Denetim Kurulu Üyesi
VEDAT KÜÇÜK DİSK Denetim Kurulu Üyesi ve Kocaeli Bölge Temsilcisi
AHMET SAVAŞ ARAS DİSK Disiplin Kurulu Başkanı
SAVAŞ TESTİCİ DİSK Disiplin Kurulu Yazmanı
AYDIN TEKİN DİSK Disiplin Kurulu Üyesi
YUSUF ZİYA SARI DİSK Disiplin Kurulu Üyesi
TELAT ÇELİK DİSK Disiplin Kurulu Üyesi
DUYGU ÇALIŞKAN NALINCIOĞLU BANK-SEN Genel Başkanı
BAHADIR YAVUZ BANK-SEN Genel Sekreteri
TÜRKÜ KUZUCU BANK-SEN Yönetim Kurulu Üyesi
ERCAN YILDIZ BANK-SEN Yönetim Kurulu Üyesi
CAFER TEMEL BANK-SEN Yönetim Kurulu Üyesi
HATEM EREN KÜRKÇÜ BANK-SEN Yönetim Kurulu Üyesi
BERKAN NALINCIOĞLU BANK-SEN Yönetim Kurulu Üyesi
TURGUT DEDEOĞLU BASIN-İŞ SENDİKASI Genel Başkanı
TOLGA BALCI BASIN-İŞ SENDİKASI Genel Sekreteri
YAŞAR AYNACI BASIN-İŞ SENDİKASI Mali İşler Daire Başkanı
AHİN ASLAN BASIN-İŞ SENDİKASI Örgütlenme Daire Başkanı
İZEL SEZER BASIN-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi
AYŞE DÜZKAN BASIN-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi
BİLİR KAYA BASIN-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi
ALİ ÇELTEK BİRLEŞİK METAL-İŞ SENDİKASI Genel Sekreteri
ALİ GÜNDÜZ BİRLEŞİK METAL-İŞ SENDİKASI Genel Mali Sekreteri
FEHMİ ELMACI BİRLEŞİK METAL-İŞ SENDİKASI Genel Örgütlenme Sekreteri
ÖZCAN ATMACA BİRLEŞİK METAL-İŞ SENDİKASI Genel Eğitim Sekreteri
MEHMET ÇAK BTO-SEN Genel Başkanı
NURİ DİRİCANLI BTO-SEN Genel Sekreteri
ÖMER AY BTO-SEN Genel Mali Sekreteri
KEMAL ÖZORMAN BTO-SEN Genel Örgütlenme Sekreteri
MURAT ULAŞ BTO-SEN Genel Eğitim Sekreteri
BİROL SARIKAŞ CAM KERAMİK-İŞ SENDİKASI Genel Başkanı
MEHMET TURP CAM KERAMİK-İŞ SENDİKASI Genel Sekreteri
HASAN ÇAVDAR CAM KERAMİK-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi
SEZGİN ERASLAN CAM KERAMİK-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi
İBRAHİM DEMİRCİ CAM KERAMİK-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi
LEYLA GEZER DEV MADEN-SEN Genel Sekreteri
BÜLENT TETİK DEV MADEN-SEN Genel Yönetim Kurulu Üyesi
AHMET REMZİ ATASOY DEV MADEN-SEN Genel Yönetim Kurulu Üyesi
MAHİR YALÇIN DEV MADEN-SEN Genel Yönetim Kurulu Üyesi
ERDOĞAN DEMİR DEV SAĞLIK-İŞ SENDİKASI Genel Sekreteri
ÜMİT UMDU DEV SAĞLIK-İŞ SENDİKASI Örgütlenme Dairesi Başkanı
AHMET BAYRAK DEV SAĞLIK-İŞ SENDİKASI Mali Daire Başkanı
EROL ŞAHİN DEV SAĞLIK-İŞ SENDİKASI TİS ve Hukuk Daireleri Başkanı
CUMALİ BOLAT DEV SAĞLIK-İŞ SENDİKASI İSİG ve Çevre Sorunları Daireleri Başkanı
MUHAMMET ASLAN DEV SAĞLIK-İŞ SENDİKASI Eğitim ve Araştırma, Genç İşçiler Daireleri Başkanı
MUSTAFA SAFVET YAHYAOĞLU DEV TURİZM İŞ SENDİKASI Genel Başkanı
NURİYE SEMA YÖRÜTÜR DEV TURİZM İŞ SENDİKASI Eş Genel Başkan ve Kadın Çalışmaları Daire Başkanı
MUZAFFER KOÇ DEV TURİZM İŞ SENDİKASI Genel Sekreteri
CEMAL DEMİRTAŞ DEV TURİZM İŞ SENDİKASI Genel Başkan Yardımcısı
ALİ OSMAN YAZICI DEV TURİZM İŞ SENDİKASI Genel Başkan Yardımcısı
RÜŞTÜ DİNÇER DEV TURİZM İŞ SENDİKASI Genel Başkan Yardımcısı
TURGAY ÖZDEMİR DEV TURİZM İŞ SENDİKASI Örgütlenme Daire Başkanı
TAMER COŞKUN DEV TURİZM İŞ SENDİKASI Mali Daire Başkanı
AZİZ IŞIK DEV TURİZM İŞ SENDİKASI TİS Daire Başkanı
ÖZGÜR KARABULUT DEVRİMCİ YAPI-İŞ SENDİKASI Genel Başkanı
NİHAT DEMİR DEVRİMCİ YAPI-İŞ SENDİKASI Genel Sekreteri
OSMAN ÜNEY DEVRİMCİ YAPI-İŞ SENDİKASI Genel Mali Sekreteri
ŞAHİN UÇAR DEVRİMCİ YAPI-İŞ SENDİKASI Genel Örgütlenme Sekreteri
DERYA ULU DEVRİMCİ YAPI-İŞ SENDİKASI Genel Eğitim Sekreteri
CENGİZ YAVUZ EMEKLİ-SEN Genel Başkanı
FİKRİ KALENDER EMEKLİ-SEN Genel Sekreteri
GÜLEFER AKYÜREK EMEKLİ-SEN Yönetim Kurulu Üyesi
ÖZLEM ŞANLITÜRK EMEKLİ-SEN Yönetim Kurulu Üyesi
GAZİ AKMEŞE EMEKLİ-SEN Yönetim Kurulu Üyesi
ERDOĞAN TEKEOĞLU EMEKLİ-SEN Yönetim Kurulu Üyesi
HAKAN İLTER EMEKLİ-SEN Yönetim Kurulu Üyesi
MEHTAP ÇAKIR EMEKLİ-SEN Yönetim Kurulu Üyesi
ERCAN ÇINARLI EMEKLİ-SEN Yönetim Kurulu Üyesi
SÜLEYMAN KESKİN ENERJİ-SEN Genel Başkanı
EMİN ATSIZ ENERJİ-SEN Genel Sekreteri
OLGAY SARI ENERJİ-SEN Genel Mali Sekreter
AHMET ÇAKIR ENERJİ-SEN Genel Örgütlenme Sekreteri
YOLDAŞ YİĞİT ENERJİ-SEN Genel Eğitim Sekreteri
İRFAN KAYA ENERJİ SEN Genel İSİG Sekreteri
SEDAT YILMAZ ENERJİ SEN Genel Hukuk ve TİS Sekreteri
ÇETİN ÇALIŞKAN GENEL-İŞ SENDİKASI Genel Sekreteri
HÜSEYİN YAŞAR GÜNDOĞDU GENEL-İŞ SENDİKASI Mali Daire Başkanı
SALİM ŞEN GENEL-İŞ SENDİKASI Eğitim Daire Başkanı
FARUK SARAL GENEL-İŞ SENDİKASI Toplu Sözleşme Daire Başkanı
ALİ HAYDAR KARA GENEL-İŞ SENDİKASI Örgütlenme Daire Başkanı
ADİL ÇİFTÇİ GENEL-İŞ SENDİKASI Araştırma Daire Başkanı
OLCAY OZAK GIDA-İŞ SENDİKASI Genel Başkanı
UFUKTAN ÖDEN GIDA-İŞ SENDİKASI Genel Sekreteri
İBRAHİM KIZILYER GIDA-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi
SONER YILDIZ GIDA-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi
SEVDA YILMAZ GIDA-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi
SERDAR ASLAN GÜVENLİK-SEN Genel Başkanı
HÜSEYİN ÜNLÜ GÜVENLİK-SEN Genel Sekreteri
DOĞAN ÖZDEMİR GÜVENLİK-SEN Genel Mali Sekreteri
İRFAN KARCIĞA GÜVENLİK-SEN Genel Örgütlenme Sekreteri
ZÜLFİKAR KARATAY GÜVENLİK-SEN Genel Eğitim Sekreteri
NADİR YAZICI GÜVENLİK-SEN Genel TİS Daire Başkanı
SEZGİN BİREL GÜVENLİK-SEN Genel Araştırma Daire Başkanı
GÜRKAN EMREOĞLU İLETİŞİM-İŞ SENDİKASI Genel Başkanı
ZEYNEP TAĞTEKİN İLETİŞİM-İŞ SENDİKASI Genel Sekreteri
CEREN KUKUL İLETİŞİM-İŞ SENDİKASI Genel Yönetim Kurulu Üyesi
ERMAN TÜRKMEN İLETİŞİM-İŞ SENDİKASI Genel Yönetim Kurulu Üyesi
YASİN YILDIRIM İLETİŞİM-İŞ SENDİKASI Genel Yönetim Kurulu Üyesi
İHSAN MALKOÇ LASTİK-İŞ SENDİKASI Genel Sekreteri
ZİYA ÜNAL LASTİK-İŞ SENDİKASI Genel Başkan Yardımcısı
NECDET ULUSOY LASTİK-İŞ SENDİKASI Mali Daire Başkanı
SALİH GÜR LASTİK-İŞ SENDİKASI Eğitim, Basın-Yayın Dairesi Başkanı
ALİ ÖZTÜRK LASTİK-İŞ SENDİKASI Hukuk Daire Başkanı
NECDET ULUSOY LASTİK-İŞ SENDİKASI Mali Daire Başkanı
ALPEREN ŞAKACI LASTİK-İŞ SENDİKASI Örgütlenme Dairesi Başkanı
KANBER SAYGILI LİMTER-İŞ SENDİKASI Genel Başkanı
HAKKI DEMİRAL LİMTER-İŞ SENDİKASI Genel Sekreteri
ERHAN GÜLER LİMTER-İŞ SENDİKASI Genel Başkan Vekili
VEYSEL SARGUT LİMTER-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi
NİHAT İPTEŞ LİMTER-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi
ALİ RIZA KÜÇÜKOSMANOĞLU NAKLİYAT-İŞ SENDİKASI Genel Başkanı
HACI ALTAŞ NAKLİYAT-İŞ SENDİKASI Genel Sekreter
RAMAZAN BALLI NAKLİYAT-İŞ SENDİKASI Mali Daire Başkanı
ERDAL KOPAL NAKLİYAT-İŞ SENDİKASI Örgütlenme Daire Başkanı
ABDULLAH MELEK NAKLİYAT-İŞ SENDİKASI Eğitim Daire Başkanı
NURİ MELEK NAKLİYAT-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi
HAKAN ARSLAN NAKLİYAT-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi
HACI BAYRAM KURBAN NAKLİYAT-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi
RAMAZAN YAMAN NAKLİYAT-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi
GALİP GÖRÜR SİNE-SEN Genel Başkanı
FERHAT GÜLAŞLAR SİNE-SEN Genel Sekreteri
HÜSEYİN KUZU SİNE-SEN Yönetim Kurulu Üyesi
MEHMET BÜKÜLMEZ SİNE-SEN Yönetim Kurulu Üyesi
GÜLCAN AYDOĞAN SİNE-SEN Yönetim Kurulu Üyesi
BANU UZPEDER SİNE-SEN Yönetim Kurulu Üyesi
ÖMER ELAÇMAZ SİNE-SEN Yönetim Kurulu Üyesi
İLHAN AĞIRBAŞ SOSYAL-İŞ SENDİKASI Genel Başkanı
POLAT DENİZ GÜLŞEN SOSYAL-İŞ SENDİKASI Genel Sekreteri
MURAT BOZBEYOĞLU SOSYAL-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi
GÖKHAN KESKİN SOSYAL-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi
GÖKHAN MANGAL SOSYAL-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi
CELAL ASLAN TEKSTİL İŞÇİLERİ Genel Sekreteri
CİHANGİR ŞAHAN TEKSTİL İŞÇİLERİ Genel Başkan Yardımcısı
SAVAŞ TESTİCİ TEKSTİL İŞÇİLERİ Genel Yönetim Kurulu Üyesi
BİROL TAN TEKSTİL İŞÇİLERİ Genel Yönetim Kurulu Üyesi
MUAMMER ÇİFÇİLER TÜMKA-İŞ SENDİKASI Genel Başkanı
ERCAN EKEN TÜMKA-İŞ SENDİKASI Genel Sekreteri
ÖMÜR SİNAN TÜMKA-İŞ SENDİKASI Yönetim Kurulu Üyesi
VEDAT KÜÇÜK DİSK AKDENİZ BÖLGE TEMSİLCİSİ
KEMAL GÖKSOY DİSK ÇUKUROVA BÖLGE TEMSİLCİSİ
HASAN HAYRİ EROĞLU DİSK DİYARBAKIR BÖLGE TEMSİLCİSİ
MEMİŞ SARI DİSK EGE BÖLGE TEMSİLCİSİ
ZEYNEP KAYA DİSK ESKİŞEHİR BÖLGE TEMSİLCİSİ
ALİ GÜDÜCÜ DİSK GAZİANTEP BÖLGE TEMSİLCİSİ
GÖKHAN AYDIN DİSK GÜNEY MARMARA BÖLGE TEMSİLCİSİ
BİRGÜL KAYA DİSK İÇ ANADOLU BÖLGE TEMSİLCİSİ
MUTLU KARABACAK DİSK KARADENİZ BÖLGE TEMSİLCİSİ
RAMAZAN BENİAN DİSK KAYSERİ BÖLGE TEMSİLCİSİ
VEDAT KÜÇÜK DİSK KOCAELİ BÖLGE TEMSİLCİSİ
SALİM ŞEN DİSK TRAKYA BÖLGE TEMSİLCİSİ
ITUC ETUC