Image Map

DİSK’e dayanışma ziyaretleri

Çeşitli kurumlardan DİSK’e yapılan dayanışma ziyaretleri devam ediyor.

maltepe

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç ve beraberindeki heyet 30 Mart’ta DİSK’i ziyaret ederek DİSK Genel Başkanı Kani Beko, DİSK Genel Sekreteri Arzu Çerkezoğlu ve DİSK Yönetim Kurulu üyesi Kanber Saygılı ile görüştü.

????????????????????????????????????

Aynı gün oyuncu Füsun Demirel de DİSK’i ziyaret etti.  DİSK Genel Başkanı Kani Beko, DİSK Genel Sekreteri Arzu Çerkezoğlu ve DİSK Yönetim Kurulu üyesi Kanber Saygılı’nın yanı sıra Tümka İş sendikamızın Genel Başkanı İlhan Özel de görüşmede yer aldı.

????????????????????????????????????

Birleşik Haziran Hareketi (BHH) Yürütme Kurulu üyeleri, Prof.Dr. Gamze Yücesan Özdemir ve Kaya Güvenç ise 29 Mart’ta DİSK’i ziyaret etti. Ankara’da gerçekleşen ziyarette DİSK Genel Başkanı Kani Beko, DİSK Genel Başkan Yardımcısı Cafer Konca ve Genel İş sendikamızın Genel Başkanı Remzi Çalışkan BHH temsilcileri ile bir araya geldi.

????????????????????????????????????

11 Mart’ta ise Emeğin Partisi’nden bir heyet DİSK’i ziyaret etti. EMEP Genel Başkanı Selma Gürkan’ın da aralarında olduğu heyet DİSK Genel Başkanı Kani Beko ile görüştü.

????????????????????????????????????

Aralarında Eş Genel Başkan Yardımcısı Serpil Kemalbay’ın da olduğu HDP Parti Meclisi üyeleri DİSK’i  10 Mart’ta ziyaret ederek, DİSK Genel Başkanı Kani Beko ve DİSK Yönetim Kurulu üyesi Kanber Saygılı ile görüştüler.

ITUC ETUC