Image Map

İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Uygulamaları eğitimlerinin Marmara Bölgesi ayağı tamamlandı

DİSK’in işyeri temsilcilerine yönelik sürdürdüğü İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Uygulamaları eğitimlerinin Marmara bölgesi ayağı tamamlandı.

“Covid-19 Salgını, Çalışma Koşulları ve Alınması Gereken Önlemler” başlıklı eğitimlerin Marmara bölgesi ayağı, Trakya, Kocaeli ve Sakarya’nın ardından, Çanakkale, İstanbul Anadolu yakası, İstanbul Avrupa yakası, Balıkesir ve Bursa eğitimleriyle son buldu.

23 Eylül 2020’deki Çanakkale eğitimi Çanakkale Belediyesi’nin sosyal tesislerinde gerçekleşti. Eğitime DİSK Yönetim Kurulu üyesi Seyit Aslan katıldı.

İstanbul Avrupa yakası eğitimi  DİSK Yönetim Kurulu üyesi Seyit Aslan’ın katılımıyla 24 Eylül’de Şişli Belediyesi Nazım Hikmet Kültür Merkezinde tamamlandı.

25 Eylül’de DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu, DİSK Genel Sekreteri Adnan Serdaroğlu ve DİSK Yönetim Kurulu üyesi Seyit Aslan’ın da katıldığı İstanbul Anadolu yakası eğitiminin adresi ise Birleşik Metal İş Genel Merkezi idi.

30 Eylül-1 Ekim tarihlerinde Gönen’deki Birleşik Metal İş Kemal Türkler Eğitim ve Dinlenme Tesislerinde düzenlenen Bursa-Balıkesir bölgesi temsilci eğitimiyle, eğitimlerin Marmara bölgesi ayağı tamamlandı. Buradaki eğitime DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu, DİSK Genel Sekreteri Adnan Serdaroğlu ve DİSK Yönetim Kurulu üyesi Seyit Aslan katıldı.

Eğitimlerin ardından katılımcılara sertifikaları verildi

TRAKYA EĞİTİM HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ

KOCAELİ SAKARYA EĞİTİM HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ 

ITUC ETUC